Září 2013

Gomene ~

30. září 2013 v 21:05 | Ufonek |  Moje kecy xD
A je to tu zase, další várka mojich keců :D
Ale jinak... Takže, jsem v prváku a blábláblá... a jak už jsem říkala, budu se soustředit hlavně na školu. Ale, ne že by mi to nešlo, celkem se mi to daří (pokud pomineme tu zítřejší basu z fyziky co dostanu).
Je fakt, že celý dny nedělám nic jinýho než že chodím s mým klukem ven a nebo jsem na tréninku či škole. A na psaní mi moc času nezbývá a ani nemám moc chuť. Takže, všem kdo to čtou a ještě drží u mých povídek, se moc omlouvám. :-) Posnažím se něco napsat, tak prosím buďte trpěliví, mám rozepsáno, ale to se pohybuje tak okolo 400 slov, což opravdu zveřejňovat takový prd nebudu.
Takže, ještě jednou... PROMIŇTE.
Jo a taky tenhle boží orbázek Erzy z FT :3

dess č. 36 - červené listy

22. září 2013 v 8:54 | Ufonek |  Skříň
Ach ano, už je to tady "zase" mám tu konečně, po dlouhém Katiném přemlouvání, nový dess. Já nevím, chtěla jsem něco podzimního a takhle nějak jsem si to představovala! Červené listy, ano, podzim je moje nejoblíbenější období. Mám ráda déšť a to barevné listí je naprosto úžasné!
Tak snad se vám líbí! :-) A možná tu dnes přibude povídka, promiňte, že nejsem tak aktivní ale prázdniny skončily a já prostě nemám tolik času jako dřív. Prvák... musím se ještě naučit tabulku prvků. Včera jsme hrály ve volejbale s Litovlí, hm, vyhrály jsme 4 sety z 10 a máme dva body. No, tak jako celkem ok.
Tak co vy a škola? Jak se máte? Zatím se mějte hezky! :) A užívejte podzimu!!! Protože tuším, že za chvíli přijde zase krutě dlouhá a tuhá zima! ~

Boyfriend

9. září 2013 v 22:20 | Ufonek |  Jednorázovky
Mám přítele. Kéž by to byl ten, kterého jsem si vysnila… Ale poslední dobou se mnou moc nemluví. Tedy, pokud se dá poslední doba pokládat za vždy.

Welcome school.. goodbye holidays

2. září 2013 v 21:39 | Ufonek |  Moje kecy xD
Tak a je to tu, nový školní rok 2013/2014, tak, jaký z toho máte pocit? Těšili jste se?
Musím říct, že já celkem jo. Ty jo, teď jsem oficiálně středoškolák! To je hustý :D hrozně jsem se těšila na nový lidi :)) ale ti staří mi budou samozřejmě chybět, naštěstí tam nejsem jediná z mojí třídy takže je to fajn. :-))
Povídky, nevím kdy budou, nějak k tomu teď nemám chuť a jelikož jsem na gymplu, tak se budu věnovat spíš učení. Jako, ne že by se mi chtělo, ale nechci mít špatný známky. Ale tak jako pokusím se psát, ale vy mě s těma komentama moc nenakopáváte.
A jak jste na tom vy se školou? Já zítra píšu srovnávačky z angličtiny, tak mi držte palce :3