Prosinec 2013

Prázdniny

27. prosince 2013 v 10:58 | Ufonek |  Oznámení
Ahoj lidáčci, níž můžete komentovat povídku, dneska (asi za hodinu) jedu na Slovensko, budu tam tři dny, budu se učit, ale chci hlavně psát a pokud možno kreslit!
Tak užívejte svátky, adie ~ :3

Stačí říct

25. prosince 2013 v 14:48 | Ufonek |  Jednorázovky
Jednou jsem si řekla… proč nežít šťastný život? Ano, plno nástrah, bolest a strach. To jsou hlavní faktory, proč se toho lidé bojí. Proč nechtějí vidět ve věcech to dobré a neustále hledají to zlé. Pak se diví, že to zlé nacházejí, kdyby změnili úhel pohledu a naučili se hledat to dobré, nalezli by to. Ale někteří to stále nechápou. Volba je na vás. Buď budete pohodoví a říkat si, že to zvládnete, nebo budete v neustálém strachu o sebe sama.
Vím, není to jednoduché, ale jakmile to překonáte, bude to pro vás hračka. Já jsem na tom stejně, stále to nejsem schopna překonat, stále se nejsem schopna přehoupnout za tu hranici. Nejdřív mám pozitivní náhled, ale když se něco vyloženě pokazí, automaticky mi to klesne. A o tom to je, vybrat si.

Dárek

24. prosince 2013 v 14:02 | Ufonek |  Moje tvorba
Jo já vím, jsem hrozná, chtěl jsem teď ještě něco napsat, mám rozepsáno, ale mamka už mě žene, tak vám sem dám aspoň něco co jsem kreslila, snad se vám to bude líbit a zítra už fakt něco přidám, ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!!

A dream come true 1/?

14. prosince 2013 v 10:52 | Ufonek |  Jednorázovky
Taky se vám občas stává, že se najednou ztratíte v myšlenkách, i když poblíž máte bavící se přátele?
Tak mě se to stává taky, možná až moc často. Právě teď spolu sedíme u malého kulatého dřevěného stolku, hledíc na pódium, kde má právě začít nějaké vystoupení. Vlastně ani nevím, na co jsme to šli, důležité pro mne bylo, že jsme šli spolu. Je tu Naruto, Hinata, Neji a Tenten, Temari s Shikamarem, ano, všichni jsou šťastně zadaní a jen já tu tak posedávám sama. Ale co, ohlédnu se, na stolku je solnička, cukřenka, pepřenka, krajkové prostírání a právě něco nově nabyto. Objemná sklenka s červeným vínem, beru ho do rukou a pečlivě si všímám vyrytých odznáčků do držadla. Je nádherná.