You 1/2

7. května 2014 v 19:31 | Ufonek |  Jednorázovky
Sasuke
Myslel jsem, že když se s ní vyspím, tak to bude lepší. Že už na ni nebudu myslet, že to snad byl jen chtíč, co mi pomátl mysl. Ale nebylo tomu tak. Nechápal jsem to.
Ležel jsem na posteli, koukal do stropu, jednu ruku jsem měl skrčenou pod hlavou a druhou jsem chytal míček, který jsem házel o stěnu. Můj pokoj nebyl nějak zvlášť vybavený. Jen pár strhaných plakátů po stěnách, postel a stůl.

Neměl jsem zapotřebí nějaké drahé vymoženosti. Stejně ke mně nikdo nechodil, takže jsem se neměl čím chlubit. S dívkami jsem se vždy vypořádával venku.
Ale Sakura. Tu jsem prostě nemohl vyhnat z hlavy. Bylo to jako prokletí.
Bouchl jsem pěstí do stěny, až se sesypala omítka. Posadil jsem se. Co bych měl dělat?

Sakura
Ležím skrčená ve své posteli. Oči zarudlé od pláče. Co jsem to provedla? Proč vždy musím být tak hloupá. Ale tohle není sranda. Přišla jsem o to s někým, kterého bezmezně miluju, ale on mě jen tahal za nos. Řekl, že zavolá, ale nezavolal. Myslela jsem si, že to je zase to debilní pravidlo tří dnů, že až pak mi zavolá, ale už je to týden a pořád nic. Jsem husa. I když to bylo krásné… v ten den byl pozorný, něžný… ale tak to asi dělá na všechny. Jsem vážně hloupá.
Sasuke je ve vesnici už skoro tak dlouho, že snad bych mohla zapomenout, že byl někdy pryč, ale… na to asi nezapomenu, jak nás chladně opustil. Pak se vrátil a nevím, co se s ním stalo, ale začal vymetat všechny dívky. A pak mě.
Nenechala jsem se tak rychle. Trvalo mu dva měsíce, než mě k tomu konečně dohnal. Proč jsem to tak pokazila? Mohla jsem být stále čistá a čekat na někoho, kdo by o to se mnou vážně stál a s kým bych byla šťastná až do konce života. Kam se vytratila moje zásada, že až po svatbě?

"Sakuro! Nechceš něco jíst?" Zvolala na mě zdola má starající matka.
"Nechci, díky!" Odpověděla jsem křikem nazpět. Vstala jsem z postele, oblékla se do svého normálního červeno-růžového oblečení, obula si kozačky a vyrazila do ulic. Mámě jsem se omluvila, že se brzy vrátím.

Šla jsem za Ino do květinářství.
"Ahoj Sakuro vysoké čelo." Vyplázla na mě jazyk. Jak milá to osoba.
"Zdárek Ino-prasečino." Oplatila jsem jí stejnou mincí vážně. Chvíli jsme se na sebe upřeně koukali a pak jsme se od srdce rozesmály. Už dávno nejsme ty puberťačky, které by se hádaly o srdce Sasukeho Uchihy, mám za to, že Ino to s ním dělala alespoň třikrát.
"Co bys ráda?" Usmála se na mě sladce, tentokrát už bez přetvářek.
"Já ti ani nevím, nechceš se svléknout z té zástěry - stejně ti nesluší - a projít se?" Ušklíbla jsem se a blondýna se zazubila.
"Jo, obchod stejně stojí, no tak dobře." Sundala si onu zástěru, přeskočila pult a šla se mnou.

"Kam chceš jít?" Zeptala se.
"To taky nevím, spíš jen tak bloumat." Pokrčila jsem rameny, neměla jsem sebemenší představu o tom, kam chci jít, vím jen, že chci Sasukeho vypudit z mé mysli.
"Mohly bychom na cvičiště. Už dlouhos mi neukázala, co v tobě dřímá, Sakuro Haruno." Spráskla ruce nad hlavou.
"No, pokud si to tak přeješ…" To je dobrý způsob, jak se odreagovat, boj. Otočily jsme se na patě a mířily si to druhým směrem.

Sasuke
Procházel jsem se městem, a všimnul jsem si, že právě procházím kolem Ichiraku. Rozhodl jsem se tam na chvíli zaměstnat. Objednal jsem si kuřecí a drbnul do blonďáka, který seděl vedle mě.
"Čau Sasuke." Zahuhlal mezi pátou a šestou miskou.
"Nazdar." Zamrmlal jsem, i když to byl můj nápad, začít se vybavovat.
"Mohli bychom dát boj, co ty na to?" Navrhl a já jen pokrčil rameny. Můžu si ho třeba představit jako hlavu Sakury. Kruci, proč jsem si jen představil, jak se s ním líbám?

Když jsme přišli na místo, byla tam přesně ta osoba, kterou jsem viděl nejvíce nerad, a přesto jsem cítil, jak mi v kousku srdce bubnuje jakýsi neznámý cit, který mě nutil k tomu, abych se v její společnosti cítil dobře.

"Oooooj Sakura-chan! Ino!" Zahulákal ten idiot vedle mě a začal zuřivě mávat. Obě se sem podívali, viděl jsem v Sakuřiných očích nějakou zvláštní pohnutku, pak se s Ino srazila a obě ze vzduchu spadly na zem.
"Čau Naruto." Plácla, ale to spíš jen tak formálně, bylo vidět, že se jí odpovídat moc nechtělo. Aby taky ne, když byla zaneprázdněná Ino. Té právě pořádně vrazila, až se blondýna zapotácela, ale k mému udivení to ustála. Asi se vážně zlepšily.

Naruto tady poskakoval a hulákal, až jsem si začal myslet, že jeho pravá podstata je ve skutečnosti ne liška, ale roztleskávačka.

Sakura
Co ten tady krucinál dělá? Rotovalo mi myslí, ale nemohla jsem se přestat soustředit na mou kamarádku, která se právě vydýchávala naproti mně. Bylo to zvláštní. Vidět ho po tom týdnu, jak tady klidně stojí, ruce v kapsách a Naruta, kterého jsem viděla předevčírem. Je energický jako vždy. Vykryla jsem Ininu ránu a sama zaútočila. Vyhnula se a najednou bylo za mnou a držela mne za krk. Vyšvihla jsem se do vzduchu, čímž jsem se na okamžik začala dusit, ale stálo to za to, protože jsme se obě obrátila a tentokrát jsem byla já za ní.
Vítězoslavně jsem se usmála.
"Tak co, už máš dost Ino-prasečino?" Zašeptala jsem jí do ucha, z pravé kapsy vytáhla kunai a přiložila jí ho ke krku.
"Ani omylem." Snažila se vymanit z mého sevření, ale měla to marné. Už jsem ji nehodlala pustit ani za nic na světě.
"No dobře, vyhrálas. Je to 25:26 pro tebe, ale to ještě nic neznamená." Tyhle boje pro nás byly jako rutina, začínala jsem si připadat jako Kakashi s Gaiem, ale my jsme neměli tak ztřeštěné odplaty. Usmála jsem se a pustila ji. Kecla jsem si na zem a vydýchávala se.
Periferním viděním jsem spatřila, jak se Sasuke usmívá. Co mu přijde tak vtipné.

Sasuke
Šklebil jsem se. V mysli se mi totiž rodil ďábelský nápad.
____________________________________________________________________

Trošku jinak než píšu obvykle, pohledy :D líbila se vám? Hodnoťte :)
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | 8. května 2014 v 21:51 | Reagovat

Perfiš poviedka :P

2 Janča Janča | Web | 9. května 2014 v 17:00 | Reagovat

to, že vyzerajú ako Kakashi a Gai ma tiež hneď napadlo ;) ale poviedka sa mi páči, som zvedavá na jeho plán :)

3 sima sima | 9. května 2014 v 20:04 | Reagovat

Velmi zajímave :)

4 Katty Katty | 11. května 2014 v 18:29 | Reagovat

moc pěkné :) jsem zvědavá co Sasuke vymyslel :D

5 Satuka Satuka | 17. května 2014 v 10:14 | Reagovat

To vypadá vážně dobře :-)  tak jaký plán má Sasuke? =D

6 SasuKe SasuKe | Web | 6. června 2014 v 14:53 | Reagovat

tak ten konec s roztleskávačkou byl dobrej, jdu na druhou půlku..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama