Love, lust and faith 2

24. července 2014 v 21:09 | Ufonek |  Jednorázovky
Měl znovu nadejít den, kdy se měli setkat. Během měsíce si několikrát napsali, dozvěděla se, že jel na takovou "kratší" dovolenou na Maui. I ona by chtěla být na Hawaii. Vidět to malebné prostředí na vlastní oči. Zasnila se.
Seděla na lavičce na letišti. Byla tu už hodinu před jeho příletem. Dokonce si vyrobila i transparent s obrovským nápisem Sasuke. Nedokázala si nikdy ani představit, že by s ním mohla být, ale jak se teď zdá, nebylo to až tak neuvěřitelné. Vlastně to teď prožívala, to celé… Měla se jako v pohádce.


Zbylou hodinu strávila jen představami o jejím bezchybném Sasukem. Poté už konečně přiletělo jeho letadlo s červeným nápisem Tokyo. Vzala velký bílý papír a utíkala k eskalátorům. Zvedla ho do výše ramen a čekala.
Poté ho konečně uviděla. Vlasy mu vlály v mírném vánku a on znovu vypadal tak bezchybně. Pergamenová tvář ještě více podtrhovala krásu jeho černočerných očí.Ústa měl semklá do jedné tvrdé linky. Nechápala. Sjel až k ní a obešel ji bez toho, aniž by si ji všiml. Co se stalo? Otočila se a doběhla ho.
"Sasuke. Sasuke! Děje se něco?" Zeptala se a obočí se jí zkroutilo do nepříjemné grimasy, ale nedokázala to ovlivnit.
"Nic." Odbil ji a ani se na ni nepodíval.
"Sasuke já tě nepoznávám…" Na chvíli se zastavila, ale když viděla, že on se kvůli ní nezastavuje automaticky ho doběhla.

Došli až k němu domů. Dokonce se divila, že ji pustil dovnitř. Nikdy u něj doma nebyla, a tak obdivovala každý kousek jeho prostorného domu. Jeho pokoj nebyl temný, jak si vždy představovala, nýbrž nádherně prosluněný a měl velkou manželskou postel jen pro sebe. Vlastně celý byt měl pro sebe, nikdo s ním nebydlel.

Došli však do kuchyně a tam už něco obratem kuchtila nějaká dívka. Měla hnědé vlasy vyčesané do dvou drdolů. Někoho jí ohromně připomínala. Jedno děvče, se kterým si hrála, když byla malá.

"Co tu děláš?" Prskl na ni hned ledově. Ona se otočila a darovala mu přívětivý úsměv.
"Těšila jsem se na tebe, tak jsem se rozhodla, že ti něco uvařím. Jsi pořád tak sám. Ale ale… kdo je ta pohledná dívka?" S tou větou se nemohla nezačervenat.
"Jsem Sakura. Nejsi Tenten?" Musela se jí prostě zeptat, nedalo jí to. Přišla až k ní. Ona na chvíli měla zamyšlený pohled.
"Ano vzpomínám si, ty jsi ta malá holka, která plakala na dětském hřišti!" Vyjekla a usmála se. Objala jí.
"Jsem ráda, že tě znovu potkávám." Zvonivě se zasmála.
"Vy dvě se znáte?" Sasuke byl evidentně vyvedený z míry. Ale konečně promluvil příjemným tónem.
"Sakuro, tohle je Tenten. Moje - občas otravná - nevlastní sestra." Povzdychl si a hnědovláska mu hned darovala dloubanec do žeber.
"No tak! Neznamená, že když si vyšší, že si budeš dovolovat. Stále jsem tvoje starší sestra." Zalamentovala a vrátila se k vaření.

Když se otočila, Sasuke vzal Sakuřinu tvář do dlaní a lehce ji políbil. Okamžitě se zatetelila štěstím. Konečně to byl její starý Sasuke.
"Co to s tebou bylo?" Pohladila ho po vlasech.
"Já nevím, promiň Saky." Dvakrát ji poplácal po hlavě a usmál se. Konečně odkryl jeho běloskvoucí chrup a úsměv, který růžovláska tolik milovala.
"Nepůjdeme ven?" Navrhla a on souhlasil. Sedli si na zahradu do houpací lavičky a jen tak tam seděli a drželi se za ruce.
"Tak povídej, jak ses měl na Hawaii!" Vykřikla a vyčkávavě na něj hleděla.
"No co ti povím, nejlepší dovolená na světě. Kamarádi byli skvělí, stále jsme měli co dělat, no a voda byla úžasná. Nikdy jsem neviděl tak blankytné moře!" Popisoval s takovým zaujetím, až Sakuře začalo být líto, že nejela s ním.
"Ale chybělas mi." Usmál se a to ji trochu povzbudilo. Však jí to psal, přes internet, když seděl v nějaké kavárně.
"Ty mě taky." Znovu spojili jejich rty.

Naobědvali se a skoro by se zdálo, že jejich láska se nikdy neskončí.

Šli ven, stále se drželi za ruce a Sasuke znovu začal být tak zadumaný, jako předtím.
"Sasukeee!" Uslyšeli najednou za zády a oba dva se otočili. Objevil se takový vysoký - celkem hezký- blonďatý kluk a plácl si se Sasukem. Na chvíli se pustili.
"Čau Naruto." Odpověděl a ona se zadívala na jeho jizvy na obličeji. Měl na každé straně tři, jako nějaké vousy, bylo to zvláštní.
"Tak tohle je tvoje dívka?" Zvláštně se na ni zadíval. Naskákala jí husí kůže a schovala se za černovláska. Blonďák se pousmál.
"Tak já vás nebudu rušit, mějte se." Zamával jim a utíkal, až dohnal jednu dívku.
"Tohle je snad poprvé, kdy Naruto pochopil, že by mě neměl otravovat." Zasmál se a znovu ji chytnul.

Strávili spolu příjemné odpoledne spolu se Sasukeho střídavými náladami. Připadalo jí, jako kdyby snad měl menstruaci. A to si myslela, že žena je tu ona.
Večer jí někdo napsal. Neměla ponětí, kde vzal její číslo, ale byl to Naruto. Chvíli si psali ty normální otázky, jak se má a tak. A potom přešel na vážnější téma. Ptal se, jestli věří Sasukemu. Samozřejmě napsala ano. A on jí napsal, že nedělá dobře, že nechce zradit Sasukeho, ale že by měla vědět pravdu. Sasuke se na Maui s někým vyspal. Nemohla tomu uvěřit. Byla to pro ni strašná rána. Poděkovala Narutovi a potom se rozplakala. A to si myslela, že ji má rád.

Hned na druhý den šla za Sasukem. Nechoval se nijak zvláštně jako včera, Tenten už u něj nebyla a tak se do něj mohla v klidu opřít.
"Sasuke. Naruto mi včera psal." Začala váhavě. On tomuto poznatku nevěnoval přílišnou pozornost.
"A?" Nevypadal, že by ho to vyvedlo z míry.
"Říkal mi, že jsi prý na Hawaii měl poměr. S někým jiným." Zavzlykala. Nechtěla před ním plakat, ale ta informace tolik bolela.
"A už je to tady. Nechtěl jsem to před tebou skrývat, jen jsem nevěděl, jak ti to říct." Odpověděl.
"Jaks mohl?" Plakala. On ji objal.
"Nebylo to nic vážného, oba jsme byli podnapití a chtěli jsme si užít. Odpusť." Dal jí jemnou pusu na čelo.
"Sasuke já nevím, jestli ti můžu nějak věřit…"
"Dobře…" Povzdychl si, dvoumi prsty jí pozvedl bradu a políbil ji. Cítil její slané slzy. "Neplač prosím."
"Já já… rozcházíme se Sasuke. Musím si všechno promyslet a do té doby s tebou prostě být nemůžu…" Řekla a on jen přikývl. Neviděla v jeho očích snad žádné zklamání a to ji zklamalo ještě víc. Odstrčila ho a odešla. A takhle se měl skončit jejich teprve začínající vztah? Sasuke to všechno pokazil. Jakmile odešla, plácl sebou na postel. Co jen jí to provedl. Teď ho musí nenávidět.
_________________________________________________
Promiňte že jsem nenapsala dřív, mám to napsaný už od 10. ale prostě jsem jaksi nebyla na PC :D Komentáře prosím! :3
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Satuka Satuka | 25. července 2014 v 9:42 | Reagovat

Konečně Sakuru přešla ta naivita :-D Těším se na pokračování :D

2 Sima Sima | 28. července 2014 v 12:00 | Reagovat

Úžasné !

3 Sasusaku Sasusaku | E-mail | 14. září 2014 v 14:09 | Reagovat

Skvělý ,přímo fantastický ,bude pokračovaní ? :-)  :-D

4 Aki Aki | Web | 9. listopadu 2014 v 12:48 | Reagovat

No ty vado. ihned ma napadlo , ked si ju najprv Sasuke nevšimol, na letisko , že sa niečo deje. Len ma dosť prekvapilo , že Sakure zahol ,ale aj to sa stáva. Som veľmi zvedavá čo sa stane dalej. PS: krásne napísané.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama