Love lust and faith 3

8. listopadu 2014 v 11:53 | Ufonek |  Jednorázovky
Hodiny stále tikaly a on se stále nemohl dostat z té letargie. Byly už více než tři hodiny ráno a on stále koukal na ty hodiny, jako kdyby snad čekal, že v určitý čas přijde.
Uplynul už týden a ona se stále neobjevila. Žádná smska, zavolání, nic. Však proč by taky měla? Ona není ta, která by ho měla kontaktovat s omluvou. Tahleta část je na něm. A bůhví jestli ona o tento vztah stojí.On určitě ale proč by o něj měla stát ona? Když zradil její důvěru, která musela být velká a nenarušovalo to ani to, že se znali jen krátkou dobu. No, v podstatě se znali déle, kdyby do toho počítal jak na sebe vzájemně pokukovali. Konečně dostal dívku svých snů a pak ho přátelé opijí a on hned ošuká první holku, kterou potká. Další šok nastal hned po probuzení vedle ní - ošklivější si už vybrat nemohl.


Ale to mu v té chvíli bylo jedno, věděl, že ji podvedl, nechtěl to před ní skrývat, chtěl si to vyříkat a ona by mu možná odpustila, ale pak se to dozvěděla od jeho nejlepšího přítele a to ji muselo zranit ještě víc. Kdyby to tak Naruto nechal na něm, řekl by jí to někdy?
Určitě! Tvrdil v duchu, ale sám věděl, že by tomu tak nebylo…
A tak se dál užíral se svými myšlenkami. Musel jít za ní, ale copak to šlo? Byl tak strašně unavený, den nejedl, chtělo se mu spát, ale oči stále ne a ne se zavřít, stále musel přemítat nad tím, co provedl. Ale musel něco udělat, když už se z té postele nechtěl zvednout, vzal alespoň do rukou mobil a začal psát.

Sakuro, moje nejmilejší Sakuro. Vím, že to co jsem ti provedl se nedá odpustit, nejsem zrovna moc povedený romantik a pokazil jsem už na začátku náš vztah. Možná si teď myslíš, že tě nemám rád, ale chtěl bych, abys tomu nevěřila, protože opak je pravdou. Prosím odpusť.
Tvůj Sasuke.

Neměl páru o tom, proč ještě další půl hodinu naivně čekal na odpověď, když teď růžovláska musela už rozhodně spát.
Nevěděl kdy a ani jak, ale upadl do neklidného spánku a probudil se kolem šesté hodiny ranní. Vstal jsem a šel si udělat hodně silný čaj. To dnes bude potřebovat.

Ještě asi hodinu jen tak bloumal po kuchyni a ústavičně kontroloval displej telefonu, ale nic. Prázdno.
Znovu se mrknul na hodiny, kde vteřinová ručička byla na třičtvrtě ale normálně bylo jen něco málo po sedmé. Může za ní chodit v tak nekřesťanskou hodinu?
Ale musel alespoň něco dělat, jinak by se zbláznil. Zavřel všechna okna, vypravil se ze dveří a zamkl za sebou. Byla skoro ještě tma.

Jak se tak procházel ulicemi, došlo mu, že vlastně pořádně neví, kde bydlí Sakura. Jak že se to jmenovala přijímáním? Hapuno? Ne to nebylo ono… Ha… Hakano? Ne, to taky ne. Haruno! No jasně, to je ono. Byl by se poplácal po zádech, kdyby měl třetí ruku, ale ty další dvě v teple spočívaly v jeho kapsách. Pousmál se, co to má za myšlenky.
Naruto mu cosi říkal, že je to od něj na západ, jak se to vlastně dozvěděl? V duchu na něj byl naštvaný, ale to se vyřeší potom. Teď musí najít její bydliště.

Jak se tak plahočil ulicemi, v depresích, že se jí snad nikdy pořádně neomluví, kouknul se do okna napůl zakryto závěsem a uviděl růžové vlasy. V duchu se zaradoval, to je ono! Kolik lidí ve vesnici má takovouhle kštici? Jen Sakura… Pomyslel si a už s lepším pocitem vykročil vstříc ke dveřím jejího domu.
Mrknul se na hodinky, bylo teprve půl osmé ráno a růžovláska už je na nohou? Nevěděl jestli klepat nebo zvonit, ale raději zaklepal. Párkrát se nadechl a poté už uslyšel šramot. Otevřela mu ona sama, ale jakmile ho spatřila, ihned ty dveře znovu zabouchla. Povytáhl obočí a rukou se opřel o trám.
"Sakuro…" Řekl a ona se zády svezla po dveřích. Sklopila hlavu a dala si ruce mezi kolena.
"Co chceš Sasuke." Řekla monotónně, aby nebylo znát její bolest na duši.
"Já bych ti na to něco řekl, ale to by nevyznělo zrovna nejlíp." Uchechtl se, což ještě více vzkřísilo její bol. Nesnášela a přitom milovala tyhle jeho narážky. Mlčela.
"Promiň mi to, vím dlouho jsem se neozval, protože jsem srab, udělal jsem chybu." Kál se.
"Miluješ ji?" Špitla a to černovláska tak nesmírně zarazilo, že nebyl schopen slova.
"Co?" Probral se z transu. "Tu holku za Hawaiie? Co blázníš, jsem jenom tvůj a i kdybych k ní něco cítil tak už ji nikdy neuvidím." Prohlásil.
"Takže k ní něco cítíš…" Vyvodila závěr z jeho poslední věty.
"Ale ne, tak jsem to nemyslel. Otevři ty dveře." Řekl už trošku více panovačně.
"Ne."
"Otevři je!"
"Ne." Stále mu vzdorovala.
"Dělej nebo je vyrazím." Bouchl do nich, byl bezradný, potřeboval ji vidět. A poté konečně otevřela…

Stála tam jen v noční košilce,husté vlasy ledabyle vyčesané a oči stále tak krásné, jako když ji viděl naposledy.
"Ty jsi zestárl tak o sto let…" Pronesla zamyšleně do ticha a zkoumala každou jeho novou vrásku. Avšak stále pro ni vypadal nádherně. Stále se nenalezl někdo, kdo by ho předčil v tom uhrančivém pohledu.
"Možná…" Vyschlo mu v krku.
"Zcela určitě." Ušklíbla se a vypadalo to, jako kdyby se mezi nimi ta propast nikdy nevytvořila. Ale byla tam, oba ji viděli. Sasuke se opřel o rám dveří a hleděl na ni zvýšky.
"Promiň mi to…" Díval se jí do jejích smutných zelených očí. Uhnula pohledem a to ho strhlo ještě víc.
"Nedá se to odpustit já vím, možná si myslíš, že jsem to udělal proto, že bych tě neměl rád, ale to vůbec není pravda. Nevěděl jsem, co dělám, prosím věř mi, nespal sem, stále na tebe myslím. Chci tak moc abys byla zase moje…" Vzdychl.
Když neodpovídala, už to nevydržel, natáhl se po ní svými dlouhými pažemi a schoval její maličké tělíčko ve svém objetí.
"Prosím…" Zašeptal a ona propukla v žalostný pláč. Nevěděla co dělat, taky chtěla, aby byla zase šťastná. Přitiskla se k němu a už ho nechtěla pustit. Její slzy se pomalu vysušovaly a ona se mohla opět čistě zadívat na jeho bezchybnou, teď tedy trochu seschlou, tvář. Ale okamžitě, jak se odhalila její kukadla, znovu nabyla své bývalé krásy. Sasuke jakoby omládl. Usmál se a pohladil ji po vlasech. Sehnul se a letmo ji políbil.
"Sasuke, odpustím ti, ale slib mi… slib mi, že než bys mě měl zase podvést, to se se mnou raději rozejdeš." Tato věta ho zarazila, krátce zatřepal hlavou.
"Nikdy už to neudělám a nikdy se nerozejdem!" Zasmál se a znovu se políbili.
______________________________________________________________________________________

Noo a tohle by bylo ukončení téhle "jednorázovky" :3 doufám, že se líbilo, četli jste mangu? Sen se stal skutečností!! :33
Prosím komenty :-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 9. listopadu 2014 v 13:01 | Reagovat

veľmi krásne ukončenie. Som rada ,že manga sa skončila tak,že Sasuke nakoniec si vybral Sakuru.

2 Saky Saky | E-mail | Web | 9. listopadu 2014 v 14:44 | Reagovat

K mange sa ja už v komentoch radšej vyjadrovať nebudem, nedávali by potom zmysel :D iba samé srdiečka by tu boli a moje táraniny o tom, že sa mi splnil sen :D <333 Krásna jednorázovka, príšerne sa mi páčila :) <3

3 Simona Simona | 9. listopadu 2014 v 18:15 | Reagovat

Naprosta parada :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama