Selfish asshole 1

15. února 2015 v 19:45 | Ufonek |  Selfish Asshole

"Tak, můžeme jít na to interview." Otevřela dveře do mojí kanceláře a povzbudivě se usmála. Zvedl jsem oči od mého papírování a přejel ji pohledem. Viděl jsem moji kolegyni. Ne, viděl jsem mnohem víc než to, soustředil jsem se na každý detail, i když možná neúmyslně. Její růžové vlasy měla přehozené přes levé rameno a splývání končila hnědá gumička, která oddělovala vrch od spodu.
Neměla nijak velká prsa a to si ani nekompenzovala velkým výstřihem. Měla prostý černý top pod prsa a vysoké pruhované kalhoty s hnědým páskem ladícím s její gumičkou. Zelené oči jí jiskřily a stále se na mě dívala. Koutek mi trošku vyjel nahoru.
"Hned jsem tam." Odpověděl jsem klidně, i když jsem byl perfektně nervózní. Nebyla to tak docela moje kolegyně, spíš asistentka? Nevím, pomáhala mi naprosto se vším. Když jsem byl nemocný, přišla se o mě dokonce starat, uvařila mi polévku. Zase jsem se zasnil. Kdyby tak věděla…


Ale to ona neví, tyká mi, říká mi kámo… Povzdychl jsem si a jednoduše se zvedl od stolu, prošel jedněmi, druhými dveřmi, až jsem se ocitl na svitu slunce a předstoupil před dav.
Růžovlasá žena šla, ne, spíš se vznášela, přede mnou.
"Dobrý den, mé jméno je Sakura Haruno, jsme potěšeni, že jste vedli cestu až sem. A nyní už k vám bude mluvit muž, kvůli kterému jste tady. Sasuke Uchiha!" Začala tleskat a obecenstvo se k ní přidalo.
Mezi davem jsem slyšel pár vět na Sakuřin účet.
Ta holka je ale kočka. Hned bych jí přehnul a vrazil jí ho tam.
Vraždil jsem pohledem, div jsem nerozdrtil mikrofon, který jsem od ní přebíral, když jsem si stoupal za pultík. Už tohle dál nesnesu. Chtěl bych, aby konečně pochopili, že ona je moje, ale toho nedocílím nijak jinak, než tak, že se jí přiznám. Kéž bych tak měl někde sílu to udělat. Každý den když ji vidím, když ucítím její vůni po růžích… Stiskl jsem volnou ruku v pěst a poté si srovnal papíry.
"Zdravím. Tak, můžeme začít, děkuji za naši korporaci…" A tak jsem se dal do dlouhého rozhovoru, vše běželo live, takže jsem doufal, že nic nepokazím, když jsem neměl kam s očima, díval jsem se do těch jejích. Slíbila mi podporu, k mému štěstí jsem vše dovedl k řádnému konci, a když už vše skončilo, měl jsem co dělat, abych sebou nesekl někde na ulici.
Naprosto vyčerpaně jsem znovu zapadl do dveří, ze kterých jsem předtím vyšel a rovnou do mé kanceláře, kde jsem se znaveně sesunul do kolečkového křesla.
Sakura šla za mnou, její kalhoty jí krásně obtahovaly zadek. Zabouchla za sebou dveře a můj mozek začal znovu pracovat na plné obrátky. Představoval jsem si, jak si dá prst na ústa, ramena dá dozadu a svádivě ke mně dojde na vysokých podpatcích.

"Sasuke!" Probral jsem se z transu a zatřepal jsem hlavou. "To bylo úžasný! Všechny jsi naprosto ohromil, držela jsem ti pěsti a jako vždy se ti to povedlo." Znovu na tváři vyčarovala ten její úsměv a já byl rád, že seděl. Chodila po místnosti a něco brebentila, ale já mohl vnímat jen její smaragdová kukadla, která se na mne každou chvíli upírala.
"Jsem rád, že to skončilo." Vzdychl jsem. Na to se na mě tak zvláštně podívala. Jen jsem zvedl obočí.
"No netvař se. Ještě jdeme na after party!" Do háje, na to jsem úplně zapomněl.
"Ale no tak."
"Žádné ale. Běž se převléct." Zavelela a já byl nucen uposlechnout. Abych pravdu řekl, trochu mě tahle iniciativní růžovláska rajcovala.
"Tak se uvidíme tam. Já padám, zatím se měj." Usmála se a tím mě opět odzbrojila.

Sebral jsem klíče, nasedl do auta a jel domů. Už bylo osm. After party byla v devět, musel jsem sebou trošku hýbnout.
Osprchoval jsem se, vzal si na sebe světle šedý oblek, nikdy mě nebavily ty normální černé a pročísl jsem si vlasy. Vypadal jsem pořád stejně.
Najedl jsem se a vyčistil si zuby, bylo třičtvrtě na devět.

Dojel jsem tam na minutu přesně. Hned se ke mně nahrnuli hosté, různé ženy ve vyzývavých šatech, ale mne žádná z nich nezajímala. Chtěl jsem jen najít Sakuru.
Konečně jsem ji uviděl. Hodně jsem přemýšlel, měl bych jí to říct? Měl bych jí říct, že už více jak půl roku mě pronásleduje ve snech? Držela sklenku šampaňského a s někým si povídala. Ta tvář mi nebyla známá. Byl to chlap, zatraceně vysoký, černé vlasy, jasně modré oči. Sakura se smála, asi jsem trochu žárlil. Znovu jsem ji sjel pohledem. Měla na sobě červené mini, s nepatrným výstřihem a honosným náhrdelníkem, boty na podpatku, černé, podtrhovaly sponu, kterou měla ve vlasech. Zřejmě se dobře bavila. Znenadání ji ten chlap chytil za zadek. Vytřeštil jsem oči. Nevypadala, že by se jí to moc líbilo, odstrčila ho od sebe, ale on si ji naopak přitáhl k sobě ještě blíž.
Když se začal sápat po jejích rtech, to už jsem nemohl vydržet. Odhrnul jsem všechny mé obdivovatele stranou a rázným krokem došel až k nim. Vzal jsem Sakuru za ruku a odtrhl ji od něj. Potom jsem přišel k němu a chytil ho za košili.
"Byl bych rád, abyste neobtěžoval mé zaměstnance a opustil tento podnik." Díval jsem se do jeho očí.
"Sasuke dost!" Chytila mě za rameno, ale já byl v zápalu vzteku a tak jsem ji poněkud příkře odstrčil.
"Pche, zde se člověk nemůže ani trochu pobavit." Vytrhl se z mého sevření a poupravil si oblek. Byl jsem o něco menší než on. Nakvašeně odkráčel.

"Není tu nic k vidění, bavte se dál!" Řekl jsem všem, už příjemnějším tónem.
"Sakuro, jsi v pořádku?" Ještě stále se červenala.
"Jsem v pořádku, už nejsem malá holka." Odtrhla se ode mě. Co to… nechápal jsem… chtěl jsem jí jen pomoct, měla by být vděčná.
"No tak odpusť, pojď si radši zatancovat." Až sám sebe jsem ohromil. Otočila se a jen tak se na mě chvíli dívala.
"Jo, to by asi šlo, kámo." Uculila se, jako kdyby se před chvílí vůbec nic nestalo. Ale já to nepřehnal, děsila mě ta představa, že by ji líbal někdo jiný, než já.
Chytl jsem ji za ruku a dovedl až na taneční parket. Hrál se typický slaďáček a tak jsem si ji přivinul na hruď. Nemůžu jí to říct. Odmítla by mě.
Tohle je zřejmě jediný důvod, jak se můžeme držet za ruce.

"Sluší ti to." Složil jsem jí kompliment a ona se jen usmála a položila mi hlavu na hruď. Nevím proč, ale z nějakého důvodu, jsem měl strach, aby se jí nerozpadl její složitý účes. Nad čím to přemýšlím…
_________________________________________________________________

Ahoj ahoj, vím, že jsem říkala, že tento týden asi nic nepřidám ale vualá! Lazy sunday, kdy jsem se měla učit, no nevadí :D
Končí mi prázdniny :-(((((
Snad se vám líbila a přidáte komentáře, mám chuť z toho i udělat dílovku :D ale co, uvidíte po třetím díle.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

V příštím díle bude ero, nevadí?

Ne!
Ano

Komentáře

1 Adís Eliadora Adís Eliadora | E-mail | Web | 15. února 2015 v 23:44 | Reagovat

Oooh! :o :3 Krása !! :3 Těším se na další ! :3 ^w^

2 Sim Sim | 16. února 2015 v 12:12 | Reagovat

Juuuu kawai bozi :) :D 8-)  8-)

3 kyuubinka kyuubinka | 20. února 2015 v 12:39 | Reagovat

To bylo krásné :))) Dlouho jsem něco takového potřebovala :))))

4 Saky Saky | E-mail | Web | 22. února 2015 v 18:35 | Reagovat

Nemám slov, úplne si ma ohromila :3 Idem si rýchlo prečítať ďalšiu časť :) <3 Krása! ^^

5 Aki Aki | Web | 27. února 2015 v 11:43 | Reagovat

páni to bolo úžasne ,milujem poviedky, ktoré sú písané s pohľadu Sasukeho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama