Březen 2015

Arrows and axes - 2. část

30. března 2015 v 20:46 | Ufonek |  Arrows and axes
Jak šel čas, slunce pomalu opisovalo jeho dráhu a všichni už byli značně vyčerpaní.
Blonďáček si zřejmě povídal pro sebe, protože ani jeden z jeho parťáků ho neposlouchal. Oba byli zahloubáni do vlastních myšlenek a ani jeden se nechtěl moc bavit.

"Sasuke!" Přerušil je hluboký hlas z jejich úvah, ať už o včerejším sekání dřeva nebo toho, jak je dnes krásný den a chtělo by se to projet na jelenovi. Všichni tři zvedli hlavu a otočili se za původcem onoho tajemného hlasu, dokonce i Naruto přerušil své neustálé brebentění, které všem lezlo na mozek, ale nikdo se mu to neodvážil říct.
Vedle nich seděl na mohutném zvířeti vysoký elf, černé vlasy mu v culíku splývaly skoro až k pasu. Oči stejné barvy probodávaly růžovlasou. Jak by taky ne, byl to elf, ke všemu syn krále, jehož výchova nespadá do těch, kteří si přejí světový mír.
Ani nemusel nic víc říkat, Sasuke mlčky přešel k jeho lani a vyskočil jí na záda, těsně za něj.

That eyes

25. března 2015 v 21:39 | Ufonek |  Drabbles
Stále mi tuhne krev v žilách.
Byla noc, večer jako z pohádky. Ale tohle nebyla ta hezká část. Znáte ten pocit, kdy uslyšíte šumění větru a vy chcete utéci?
Tak tohle byl přesně onen případ. Ve městě už nebylo mnoho lidí a já zrovna procházela temnou uličkou. To, co se stalo, bylo však o kousek vedle. Dívala jsem se škvírou v okapu.

Selfish Asshole 4

21. března 2015 v 21:55 | Ufonek |  Selfish Asshole
Příštích pár týdnů bylo pro mne neskutečně nádherných. Spával jsem u ní v jejím skromně zařízeném, a přesto krásném bytečku. Její dům byl nasáknut její vůní. Miloval jsem to tam. Mívali jsme neskutečný sex. Byla neuvěřitelná.
"Kde ses to všechno naučila?" Zeptal jsem se, když jsem znovu vyvrcholil do jejích drobných úst. Jen se uculila. Úsměv jsem jí opětoval, ale tu myšlenku z hlavy nevypudil. Že by nebyla až tak nevinná, jak jsem si, možná naivně, myslel? Ale byl jsem šťastný, nezajímalo mě, kde se tomu naučila. Teď je tu a jen má.
Ale mělo to být jen dočasné.

Arrows and axes - 1. část

14. března 2015 v 20:22 | Ufonek |  Arrows and axes
"Chtěl bych, abyste bojovali s námi, s elfy proti skřetům." Vyslovil své poslední přání čaroděj opírající se o hůl, na jehož hlavě se rozprostíral mohutný šedivý klobouk, zahalen v plášti a černé masce, která odkrývala jen jedno oko.
"S trpaslíky? To nemyslíš vážně." Odpověděl černovlasý muž, vždy zamračený.
"Fugaku, musíme bránit naše domovy, není jiná možnost." Pousmál se.
"No tak dobře…" Povzdychl a otočil se k němu zády.

Arrows and axes recenze

10. března 2015 v 20:42 | Ufonek |  Arrows and axes
Elfové a trpaslíci, už od pravěku rasy, které se nejvíce nenáviděly. Nemohli se ani cítit, navzájem si nevoněli, různé urážky a posměšky způsobily, aby žili co nejdále od sebe. Elegantní a spanilí elfové se oddálili do hor a z větviček vyřezávali nástroje, které končili brkem. Dnes známé jako šípy. Zato trpaslíci ti byli pod zemí, kde těžili kovy, z nichž vyráběly své nejlepší zbraně. Meče, ale hlavně sekyry.
Avšak schyluje se k boji na život a na smrt, půlčíci a mocný čaroděj poprosil, aby v osudný den, spojili své síly. Ale budou moci tohoto slibu dostát? Elfové už několikrát opustili trpaslíky, i když je prosili ať jdou na pomoc. Jejich důvod byl jasný; vzali jim co bylo jejich. Jestli to byla pravda, nevíme…
Nenávist je čirá a chladná, nikdy ji nic nenarušilo, ale časy se mají změnit. Dva lidé, kterým jejich vzájemná přítomnost zas až tak nevadí. Elf a trpaslice…Dos, due, two, dva, dve

8. března 2015 v 13:01 | Ufonek |  Skříň
Tramtadá! ~
Jsem hrozně ráda, že se mi podařilo vytvořit nový design a upřímně, hrozně moc se mi líbí! Obrázek od úžasné Rboz!
Konečně jsem dokázala udělat design i s jiným anime než s Narutem, protože poslední dobou mi to nešlo.
Jaro se k nám kvapem blíží a tak jsem se rozhodla udělat optimističtější design!
Zelenáááááááááááááá

Pozměněný život III

4. března 2015 v 6:00 | Ufonek |  Pozměněný život
Dlouho do noci se Sakura jen tak převalovala na své prostorné posteli. Přemýšlela… O Sasukem a o tom co se před několika hodinami stalo. Chtěl to s ní… Tak brzo po tom, co se vrátil. Nebyla na to připravena, taky jak by mohla? Vždyť ho v podstatě ani nezná. Na mysl jí padla svatební noc. Byla tak unáhlená, když v mžiku vykřikla, že se za něj provdá. Neměla vůbec čas o tom pořádně přemýšlet, což teď měla. Zmocnila se jí úzkost, kousla se do horního rtu. Měla strach, bude to bolet? Bude tvrdý? Bude jí naslouchat? Je Sasuke ještě panic? Jeho pohyby tomu tak moc nenasvědčovaly. Co dělá, když pořád mizí pryč? Růžovlásce v hlavě proudily tisíce myšlenek, na které nemohla najít odpovědi. Možná se jen nechtěla zklamat, chtěla, aby jí všechno vysvětlil.