Květen 2015

Arrows and axes - 4. část

30. května 2015 v 9:40 | Ufonek |  Arrows and axes
Vrány, ty zpropadené potvory už byly hodně blízko. Musel se rozeběhnout, jak nejvíce dovedl. Paže měl ohnuté přesně do pravého úhlu, trošku se přikrčil, aby mu vzduch moc nepřekážel. V jeho myšlenkách byl zmaten.
Byl to jen záblesk, to co viděl, anebo skutečně hlava otravné trpaslice? Měl vůkol ji nenávidět, dokonce i jeho starší bratr mu to nakázal. Ale pomalu zjistil, že mu nějak nejde. Snaží se jí mít nablízku, alespoň tak, aby na ni mohl dávat pozor a tahle situace se mu nějak začínala vymykat z rukou. Přemýšlel nad tím, že jeho kamarád? Mohl by ho tak začít nazývat; to blonďaté třeštidlo s ním neustále navazuje konverzaci, a jak už úspěšně stačil zjistit, on se tomu nijak nebrání. A to ho i trošku děsilo, jenže v koutku duše převažoval jiný cit. Jen nevěděl jak ho popsat. Sevřel ruku v pěst a jeho levý koutek mu vyjel nahoru o trošku víc, než je pro něj zdrávo.

5 let!!!!

28. května 2015 v 8:00 | Ufonek |  Oznámení
Omg! Lidi, můj blog dnes slaví 5. narozeniny, málem bych na to zapomněla.
Takže jako vždy doufám, že mi to ještě hodně dlouho vydrží a budu za chvíli slavit třeba 8!


Número cuatro

24. května 2015 v 12:34 | Ufonek |  Skříň
Zdárek lidi!
Děkuju vám moc za komentáře!!! :333 Jste boží.
Už to chtělo změnu, na tumblr na mě vypadl tenhle obrázek Sakury a neskutečně jsem si ho oblíbila, tak je tady. V designu. Snad brzo něco přidám, pořád plánuju, že budu psát, ale nic se mi nechce.
Snad se vám nový design líbí. Za okny je pochmurno a já se mám učit stopadesátmilionuučení, ale stejně nic nedělám :D
Adios ~

Dirty paws

21. května 2015 v 22:00 | Ufonek |  Drabbles
Stála na pahorku a přejížděla svýma zelenýma očima krajinu. Vyhlížela ho. Jejího milého, o kterém všichni říkali, že je nestvůra. Možná že byl. Nebyl totiž obyčejný smrtelník. Jeho ruce byly spíše tlapy, a kůže byla pokryta srstí. Alespoň to říkali zvěsti, ona tomu od začátku ani za mák nevěřila.
Rozhodla se sama zjistit, jestli taková příšera, jak říkali, existuje.

Some news

14. května 2015 v 19:42 | Ufonek |  Moje kecy xD
Čaute lidi, vím, dlouho jsem se neozvala, omlouvám se.
Ale teď toho mám v poslední době hodně. Slibuju, o víkendu se pokusím něco napsat.

Teď k mým kecům.

Plume 3/3

4. května 2015 v 0:00 | Ufonek |  Jednorázovky
Sakura

Zaklapla za sebou dveře a sesula se k zemi. Cítila se, jako kdyby doběhla maraton. Však od Konohy do jejího domu to byla pěkná dálka. Ani sama nevěděla, proč tak rychle chtěla být pryč.
Zatřásla hlavou, to by si jen nalhávala, cítila to až moc jasně. Tělem jí proudila bolest, delta byla její srdce. Tak zlomeně se snad ještě nikdy necítila. Už má jinou… Opakovala si stále. Poprvé si myslela, že by to mohla být ona, ale to není možné. Mluvili spolu dvakrát! DVAKRÁT!
Dívka, která mne v posledních dnech okouzlila… Hučelo jí v hlavě. Musel se s někým scházet a ona to nebyla.
Kéž by se do něj tak nenávratně nezamilovala. Kéž by nikdy nezavolal na tu linku a kéž by to nikdy nezvedla. To by jen zbožně obhlížela jeho plakáty a mohla si aspoň namlouvat, že není milý, že je to jen další namyšlená star.
Ale už bylo pozdě. Propadla jeho nádhernému hlasu, který slyšela i jinak, než v jeho písních. Měl své temné stránky, ale i ta jeho část ji nějak zvláštním způsobem neskonale přitahovala. Chtěla ho mít jen pro sebe.
Rukama si objala kolena a hlavu zabořila do nich. Nechala, ať jí slané slzy smáčí její bezchybnou tvář.

Texting in middle of class

2. května 2015 v 11:45 | Ufonek |  Drabbles
Další nudná hodina se právě začínala. No další, vlastně to byla první tohoto dne, kdy v tomto ústavu budu muset strávit dalších osm. Povzdychnul jsem si.
Byl jsem ve III.A, kdežto ona ve III.B. Tolik mi chyběla. O přestávkách jsme se vždy scházeli, abychom si řekli co je nového, nebo společně posvačili. Často ale dávala přednost přede mnou Jetovi a Droyovi. Neskutečně mě to žralo. Jen jedno na tom bylo pozitivní. Seč se s nimi bavila daleko více než se mnou (jak snadné, když byli ve stejné třídě a já hnil odděleně), psala si se MNOU.