The only one 1/? - Pro Simu

17. října 2015 v 11:02 | Ufonek |  Jednorázovka na přání
"Uvidíme se, až se vrátím." Vyšlo z jeho úst jen pár dní potom, co válka konečně skončila a všichni si zahojili své rány. Jednou rukou, ostatně jinou ani neměl, ji pohladil po tváři a zadíval se do jejích olivových očí. Ty se zalily slzami.
"Ale Sasuke…" Vzdychla mezi vzlyky. Ano, jistě, doufala, že se vrátí, chtěla na něj čekat.
Otočil se a jí nezbývalo nic jiného, než se dívat na jeho velká oddalující se záda.


Jak dny plynuly, růžovláska v hlavě měla stále toho samého, jako po celé její dětství. Byla to láska jejího života. Ale neřekl jí nic romantického, nebo vlídná slova, nebo jakékoliv jiné znamení, které by naznačovalo, že až se vrátí, tak budou spolu. Ne. Nic. Prázdno. A navíc už jí bylo dvacet tři let. To byl věk, kdy si řekla, že už rozhodně bude s někým, koho miluje a bude plánovat svatbu. Ale jak je na tom? Není s nikým, koho by mohla milovat… Nápadníků by bylo celkem dost, od té doby, co se rozhodla bydlet sama, se už zřejmě chlapci nebojí jejího otce a denně u oken nachází různé dárečky v podobě květin nebo čokolád.
Možná by toho měla někdy využít.

Další půl rok byl ta tam a Sasukeho jste viděli tak často, jako zlaté prasátko, když se někdo ten den parádně přežíral. Takže vůbec.
Sakura teď seděla na barové židličce v Ichiraku se svými přáteli Narutem a Hinatou a kromě konzumování lahodného jídla jí do oka padlo jejich až moc viditelné štěstí. Záviděla modrovlásce tu jiskru v oku, kterou si uchovávala jen pro něj a jemu jeho úsměv, který nedával žádné jiné. Už jí to přestalo bavit.
Hned zítra někomu odepíše…

A tak se taky stalo.
Sedla si za svůj psací stůl a donesla všechny blbosti, které byly položené na balkoně jejího malého domečku.
Listovala dopisy, krásné kytky úhledně skládala do vázy a přitom uzobávala čokoládou s různou úrovní hořkosti. Některá byla dokonce tak hořká jako právě její láska k černovlasému chlapci.

Když tu objevila jeden dopis, u kterého nebyla přiložena ani rostlina, ani sladkost.

Dnes večer u tréninkového dřeva.
Arata.


A to bylo jediné, co tam stálo. To se jí líbilo, možná proto, že to trochu připomínalo Sasukeho jednoduchost a stručnost. Proč znovu myslí na něj? Měla by se věnovat někomu jinému, ne stále ztrácet čas s někým, kdo se možná ani neobjeví nebo už je dávno mrtvý. Při té myšlence jí bolestivě bodlo u srdce. Co to blábolí? On nemůže být mrtvý, je to nejlepší ninja z celé vesnice. Kdyby byl, už dávno by to určitě cítila. Cítila, protože s ním byla nějak spojená. Nebo to si alespoň myslela.

Otevřela svůj šatník. Do čeho by se měla obléct, bude onen tajemný Arata chtít spíš bojovat, když se chtěl sejít právě tam? Vydechla a vykašlala se na to. A pokud jo, tak co? Jí se do toho rozhodně nechtělo.
Zvolila splývavé šaty, které dosahovaly skoro až na zem s jednoduchými okvětními lístky.
Zasedla před své zrcadlo a jemně si rozčesávala své růžové vlasy. Sčesala je na jednu stranu a konec si zapletla, ale jen tak volně, nic zbytečně neutahovala. Vyčistila si pleť a na řasy nanesla trochu mascary. Ale nic nepřeháněla, jen tak decentně, aby jí to zvýraznilo bílé konečky.

Vyšla ven a zamířila přímo na místo setkání. Bylo to zvláštní. Trochu se cítila, jako kdyby ho podváděla. Ale vždyť to nebylo nic proti jejich vztahu, který byl jen čistě přátelský, i když ona do toho dávala daleko víc, ale co dostávala? Nic, jen samé zklamání a po ránu rudé oči od pláče. Bylo načase se postavit taky na vlastní nohy a trošku si zvednout sebevědomí.
Nevěděla, kdy tam má přesně být, ale blížila se osmá hodina večerní, což by řekla, že je takový ideální čas.

Došla na místo, které bylo trochu rozbořené, přece jen po válce nic nevypadalo úhledně a o tohle se evidentně ještě nikdo nepostaral. Rozhlédla se kolem, nikdo tu nebyl, až na jednoho muže, opírající se o strom, do jeho tváře mu však spadal stín a tak Sakura nemohla poznat, jestli je to ten, na kterého se má obracet.

"Už tu na tebe čekám." Oslovil ji sametově, až jí z toho naskočila husí kůže. Vystoupil na světlo, a jí se odhalila jeho tvář a ona skoro oněměněla z toho, jak byl krásný.
"Jsi odtud?" Vyhrkla, nemohla tomu uvěřit, vždyť by si ho určitě všimla. Je pravda, že poslední dobou nevycházela moc ze dveří, jen pokud to nebylo nevýslovně nutné, jako třeba doplnit zásoby jídla, nebo do kanceláře Tsunade. Mise jí dost vydělávaly.
"Ano." Přikývl a ona se zatetelila štěstím. "Doufal jsem, že přijdeš." Zasmál se a lehce ji pohladil po tváři. Přesně tak to udělal Sasuke když odcházel. V nitru si dala facku, teď má zakázáno na něj myslet. Teď je tu jen… jakže se to jmenoval?
"Arata?" Zeptala se nesměle a on jen mlčky přikývl.
"Říkej mi prostě Ar." Tohle jí připomnělo něco z fyziky, ale nechtěla se tím moc zaobírat. "Dnes ti to velmi sluší." Zalichotil jí a její tváře mírně zrůžověly. Ona se až teď zadívala do jeho jasně modrých očí, které lemovaly temně černé vlasy. Když se usmál, na tvářích se mu dělaly ďolíčky, ze kterých Sakura byla naprosto odvařená.

"Půjdeme?" Řekl po chvíli, ona se chtěla zeptat kam, ale nakonec to vypustila. Prostě se nechá překvapit.

A nelitovala, že si dnes vzala šaty. Šli do příjemné restaurace, ve které ještě nikdy nebyla ale rozhodně tu panovala příjemná atmosféra, která byla doprovázena vůní skořice a máty. Trochu zvláštní kombinace, ale opravdu si ji zamilovala. Nebo, že by tak voněl on? Každopádně se jí dost zamlouval, až tomu skoro nemohla uvěřit.

I když si objednala celkem drahé jídlo, všechny její pokusy o to, že to zaplatí, byly vyvráceny. Automaticky to za ni zatáhl a ještě servírce nechal celkem tučné dýško. Takže to bude nějaký pracháč, pomyslela si. Rozhodně nechtěla vypadat jako nějaká zlatokopka.

Po dobré večeři se šli ještě projít kolem lesa a vůbec se jí zdálo, že minuli celou vesnici. Nakonec došli až k jejím domovním dveřím. Ona mu prostě chtěla popřát dobrou noc a nijak zvlášť se s tím nedrbat. Ale on vystoupil na schůdky, jednou rukou se opřel o rám dveří a zatlačil Sakuru dozadu, až hlavou narazila na stěnu. Druhou rukou jí uchopil za čelist a přitiskl své rty na její. Byly horoucí a mu moc chutnali. Růžovláska chvíli nespolupracovala, ale potom se do toho také vložila. Došlo jí, že to je vlastně jeden z jejích prvních polibků a chtěla si ho jaksepatří užít. Ano, užívala si ho.
Dokonce si zamilovala i to, jak ji hladí po zádech a sjíždí až na zadeček. Dovolila mu to. Ale víc nic. Odpojili se od sebe. Nijak se nedožadoval průchodu do jejího bytu.
"Přeji krásnou noc." Usmál se, věnoval jí letmou pusu na čelo a potom, tichý jako vítr, se vypařil.

Sakura tam zůstala ještě chvíli omámeně stát a pak se konečně rozhodla odemknout.

Ulehla do své postele a zhodnotila tento den jako naprosto skvělý, který by si ráda zopakovala.
___________________________________________________________________________________________
Heyo děcka! Znovu jsem tu, tentokrát s jednorázovkou na přání, která byla tentokrát pro Simu. Tak doufám, že se líbila a prosím si komentáře! :-)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lovkyně A. Lovkyně A. | E-mail | Web | 17. října 2015 v 13:06 | Reagovat

No, jsem zvědavá, jestli to nějakým způsobem Sasuke zjistí. :3
To bude vážně zajímavé :3 Těším se na další dílek :3 ^^

2 Koko_Chan Koko_Chan | E-mail | Web | 17. října 2015 v 14:15 | Reagovat

Úplně boží, těším se na další dílek

3 Sima Sima | 17. října 2015 v 21:40 | Reagovat

Normálně mam kolaps to nerozdycham:). Prosim další :) :) je to proste bozi. :-)

4 Astrid Astrid | 17. října 2015 v 22:03 | Reagovat

Pěkné. Už se těším na další díl. A mám už jistou teorii...

5 Misao Misao | Web | 18. října 2015 v 18:55 | Reagovat

Vyzerá to zaujímavo.. Som zvedavá na ďalší diel :)

6 Sima Sima | 18. října 2015 v 21:39 | Reagovat

Ps: arigato :)

7 Camelia Camelia | Web | 23. října 2015 v 15:28 | Reagovat

No, zajímavé. Čekala jsem SS, takže jsem docela překvapená. A ano, mě se taky zamlouvá :DD

8 Mia Mia | 31. října 2015 v 21:12 | Reagovat

Like it! ;D

9 ~Nana-chan ~Nana-chan | Web | 24. ledna 2018 v 18:36 | Reagovat

hmmm, okey! MUSím ísť teraz ísť na ďalšiu časť, ale ... tá postavička - je úplne sexy :D taký ten Hak, alebo Noctis :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama