Červenec 2016

Número seis

14. července 2016 v 13:37 | Ufonek |  Skříň
Nový desiiiign po MEGA dlouhé době. Snad se vám líbí. Kdo uhádne, jaký crossover je tohle, má u mě bodík!
P.S. - povídka dole ;-)

Selfish Asshole 6

14. července 2016 v 11:53 | Ufonek |  Selfish Asshole
Moje ruka se ladně protáhla světle šedým oblekem s černými manžetovými knoflíčky. Upravil jsem si svou kravatu na černé košili, v klopě nehnízdila ani růže, ani žádný kapesník. Nechtěl jsem působit příliš formálně.

Dnes je den D. Rozhodně se setkám se Sakurou a chci působit uvolněně. Zradila mě, zpřetrhala pouta, která jsem si tak pečlivě střežil od té doby, co mi umřeli rodiče. Nechtěl jsem nic cítit, ale její něžnost mne k tomu donutila. Nejdříve jsme byli jako bratr a sestra. Věčně jsme se popichovali, ale pak jsem k ní začal cítit mnohem větší náklonnost. Když se se mnou vyspala, byl jsem si jistý, že ona taky, ale jen si se mnou zahrávala. Nic nebylo opravdové.

Love

1. července 2016 v 19:40 | Ufonek |  Jednorázovky
Poslední dobou hodně přemýšlím nad věcmi nevyhnutelnými a věcmi, které dokážeme ovlivnit. Můžeme se jakkoliv snažit a stejně to přijde. Stejně vás něco musí praštit jako facka, když děláte něco špatně. Musí vás vyvést na světlo a zpět na vaši cestu, po které kráčíte.

Musíte si uvědomit věci, které tu jsou a žít v přítomnosti, je dobré snít, ale ne přespříliš. Jsem idealista. Vždy jsem byla. Spoustu věcí jsem dělala jako malá, naivní holčička. Ale svou minulost nezměníme. Ta tam vždy je, straší nás po nocích, ale naopak nám dělá dobrého učitele a díky ní víme, co chceme a co ne. Člověk musí zkoušet nové věci. Neměl by lhát, jako to má ve zvyku většina dnešní mládeže. Lhát přímo do očí, to jsme se naučili, takoví jsme srabi.