Selfish Asshole 6

14. července 2016 v 11:53 | Ufonek |  Selfish Asshole
Moje ruka se ladně protáhla světle šedým oblekem s černými manžetovými knoflíčky. Upravil jsem si svou kravatu na černé košili, v klopě nehnízdila ani růže, ani žádný kapesník. Nechtěl jsem působit příliš formálně.

Dnes je den D. Rozhodně se setkám se Sakurou a chci působit uvolněně. Zradila mě, zpřetrhala pouta, která jsem si tak pečlivě střežil od té doby, co mi umřeli rodiče. Nechtěl jsem nic cítit, ale její něžnost mne k tomu donutila. Nejdříve jsme byli jako bratr a sestra. Věčně jsme se popichovali, ale pak jsem k ní začal cítit mnohem větší náklonnost. Když se se mnou vyspala, byl jsem si jistý, že ona taky, ale jen si se mnou zahrávala. Nic nebylo opravdové.


Ironicky jsem se na sebe ušklíbl do zrcadla a pak zatřepal hlavou. Je to pryč. Musím se přes to přenést. Ale dnes naposledy chci zabojovat. Nebo mám být decentní a dělat, že ji neznám? Ne, tím by vyhrála. Musím si ji podmanit, získat na mou stranu, aby mému kouzlu neodolala. Nabyl jsem znovu svého egocentrismu. Přece jen, jsem muž, po kterém většina žen touží.
Vypjal jsem prsa, vzal si klíče a peněženku a sebejistě vyšel z lakovaných dveří.

"Holaaaa mi amiga!" Zařval mi do pravého ucha Naruto (přičemž chtěl poukázat na to, že ovládá i jiný jazyk, než jeho rodný), když jsem nastupoval do jeho auta. On dnes nechce pít, tak si může dovolit řídit a já si zase trochu vínečka naopak dám.
"Čau ty retarde." Zanotuju zpátky, také s pobaveným úsměvem.
"Sasuke, pokud nejsi v pohodě, nemusíme tam jet." Zkouší to, ale já se nedám. Tak to trochu nafalšuju a ukážu mu své běloskvoucí zuby, tak bílé snad ani neměla Sněhurka pleť. Neříkám, že do toho ani jednou nesáhli doktorské ruce, ale co kdo neví, to nepoví.
"Naruto, nejsem malej kluk, abych si musel honit ego někde jinde." Vykryju jeho argument, přitom vím, že lžu, jako když tiskne.
NEVADÍ.

***

"Dobrý den, poprosím vaši vizitku." Pípne drobná, červenovlasá žena s brýlemi, načež na mne pohlédne, trošku na ni mrknu a ona se vzápětí omluvně ukloní.
"Nepoznala jsem vás, Sasuke." Laškovně se na mě usměje a pažemi si stiskne prsa, aby vypadalo, že má větší dekolt. Popravdě se mi tyhle slepičky docela hnusí, nepamatuji si, že bychom si potykali, aby mne oslovovala jménem. Zamířím na ni ještě jeden chladný pohled a odkráčím po červeném koberci dovnitř. Blonďáček za mnou jde v závětří a už má kolem sebe alespoň tři dívky, vždy byl zábavná a sociální osoba, já občas taky, ale spíše jsem jeho pravý opak. A i přes naše rozdíly jsme stále těmi nejlepšími přáteli.
Přejedu očima po sále. Na podiu u malého mikrofonu se tísní tlustoobočnatec, který se zjevně připravuje na nějakou řeč.
Vejde ještě pár lidí, poté již poklepe párkrát na mikrofon (aby otestoval, jestli ho zvukaři vůbec zapojili) a pustí se do toho.
"Dobrý večer, dámy a pánové…" Další slova moc neposlouchám, jelikož se v jeho stínu objevila dívka, která ukradla mé srdce a zlomila ho vejpůl. Nemůžu z ní spustit oči. Je nádherná.

Rudé šaty opakují každý záhyb jejího ženského těla. Oděv je přepásaný pouze na jednom z ramen, a když sjedu pohledem trošku níž, zjistím, že zjevně nemá podprsenku. Na sucho polknu. To mi tohle opravdu dělá schválně? Nebo ještě hůř, to tohle dělá pro Leeho?

"…a teď pronese pár slov má krásná asistentka." Dokončí výše zmiňovaný, poodstoupí od mikrofonu, vezme Sakuru za ruku a něžně přiloží své rty na její hebkou kůži. Ona se usměje, trochu nadhodí své - nanovo krátko střižené - vlasy a udělá pár kroků ve svých vysokých černých podpatcích.
Málem mi z toho obrazu, co mi běhá před očima, pukne hlava.

"Vítám vás," promluví sametově "jak jistě víte, proběhlo zde pár úspěšných změn," mrkne na Leeho "a jsem moc ráda, že jste všichni přišli." Vypustí svůj pohled do davu a až se setkají s mými, zakotví a já vidím, jak nepatrně zmrzne. Takže pořád na ni mám vliv. To mne těší, ale zároveň nemám nejmenší plán, jak si ji dostat na svou stranu.
Ještě něco říká, ale já ji neslyším. Jen tam tak stojí a pohybuje ústy jako kapr. Asi si to uvědomí a začne vzadu cosi řvát na zvukaře. Tomu se musím chtě nechtě uchechtnout. Pořád je to ta stará růžovláska s pěkně prořízlou pusou. Obnoví zvuk mikrofonu a ještě chvíli něco žvatlá, ale už to nemůžu poslouchat a jdu si radši k baru dát něco k pití.

"Sasuke-kuuun." Zavýskne mi někdo za zády, následuje skok a mně se málem podlomí záda. Otočím se a spatřím tu dívku od šaten.
"Já jsem Karin." Zazubí se, ale jedničky má tak křivé a z úst jí neuvěřitelně páchne, div se udržím, abych se na místě nepozvracel.
"Právě jsem si tam u stolku dávala jalapeňo omáčku s mořskými plody, měl bys ji vyzkoušet, je výborná." Jo tak proto…
"No to zrovna. Ale víš, chtěl bych ti něco ukázat." Vezmu ji za paži a odtáhnu do vyššího poschodí. Ne, že bych s ní chtěl být sám, ale tyhle prostory už taky trochu znám a vím, že v jedné kanceláři….

"Je bezva skříň." Dokončím nahlas svou myšlenku, když tam tu rudovlasou nánu strkám. Tahle slepička by za mnou chodila všude. Pojistil jsem si její únik jedním z pravítek. Tohle jí chvíli zabere, než se dostane ven. Nejsem násilný, jen vím, že tahle by to dnes mohla všechno pokazit.

Dojdu zpět do sálu, tance už začaly. Porozhlédnu se, ale ve víru nikde nevidím žvýkačkově zbarvenou hlavu. Ty jo, to je jak kdybych mluvil o zvířeti.
"Sasukee, támhle." Ukáže mi prstem Naruto a hned zase odplave na vlně mokrých dvacítek. Plácnu se do čela. No, alespoň mi poradil.

***

"Smím prosit?" Lehce se ukloním a vyčkám, než se na mne otočí. Olivový pohled se setká s temným a já ji automaticky poutám do svého náručí, aby mi už nikam neutekla. Lehce se vmezeříme mezi ostatní tanečníky.

"Sasuke, co tu děláš?" Vykulí na mne kukadla a já se musím pousmát.
"Myslím, že jsem vám říkal, slečno Haruno, abyste mi vykala." Popíchnu ji a ona lehce sklopí pohled. "Dělám si trochu srandu," odmlčím se na okamžik "ale teď vážně. Proč?" Nadechnu se a zabodnu do ní ten nejvíc prosebný pohled, jaký umím. No dobře, chtěl jsem být chladný, ale jak to mám při ní udělat?
"Pane Uchiho, ráda bych dokončila tanec a vrátila se ke své společnosti." Mince se obrátila, teď je z ní ta panovačná holka, kterou jsem měl být já. Do háje! Nic se mi nedaří. Přenesu obě dvě ruce na její pas a jemně ji zdvihnu do vzduchu a otočím s ní. Ne, že bych to snad dělal pro své osobní potěšení, je to krok tance. Ale pro mé potěšení je to taky, to je pravda. Napadne mne ďábelský plán.
Místo toho, aby se její chodidla, obohacena o výšku podpatky, dotkla země, beru ji do náručí a utíkám s ní přes celý sál.
Nedbám na to, jak na mě křičí a že se na nás všechny oči upírají. Směju se jako malé dítě, bouchá do mne pěstičkami a to mne zavede do víru nostalgie, jelikož to není poprvé, co mi takhle odporovala.
Dobelhám se s ní až na odlehlý balkon, který ve spěchu zamknu a klíč uschovám do kapes od oblekových kalhot. Tak, teď jsme tu sami. Ona se tísní u římsy naproti mě.


"Teď už mi můžeš všechno říct. Buď jako ta stará Sakura, která odešla z mé kanceláře!" Poručím ji.
"Já už jí dávno nejsem…" Odvětí potichu a mě zatrne v zátylku.
_________________________________________________________________________________________

Nebojte, na staré povídky jsem nezapomněla! :)
Komentáře si poprosím od všech, co sem stále chodí. :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | 17. července 2016 v 11:16 | Reagovat

Moc pěkné snad bude další :)

2 Saky Saky | E-mail | Web | 17. července 2016 v 19:17 | Reagovat

Keď som uvidela túto poviedku, veľmi som sa potešila! :) Samozrejme ma ako vždy nesklamala, časť perfektná :) Pobavila ma Sasukeho poznámka o Narutovi: "přičemž chtěl poukázat na to, že ovládá i jiný jazyk, než jeho rodný" :D Karin zamknutá v skrini - skvelý nápad :D a tanec Sasukeho a Sakury sa mi tiež veľmi páčil :) Hlavne to, ako Sasuke ani nečakal na odpoveď či si s ním zatancuje :D

3 SasuSaku <3 SasuSaku <3 | 17. července 2016 v 21:42 | Reagovat

Perfektní, těším se na další díl!! :)

4 Manka Manka | E-mail | 15. srpna 2016 v 9:12 | Reagovat

Poprosím rýchlo ďalší diel tak isto výborný ako tento :)

5 Ts Ts | 10. září 2016 v 12:05 | Reagovat

Som rada, že poviedku dopisuješ :) Super diel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama